Biżuteria na różne okazje.Każda kobieta jest wyjątkowa i może łatwo podkreślić swoje piękno dzięki wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii. Noszenie odpowiednich ozdób pasujących do naszej osobowości i typu urody sprawia, że możemy poczuć się atrakcyjne i pewne siebie.


Biżuteria na różne okazje.

Foto: www.silverjewellery.pl


Do pracy wskazane są ozdoby skromne, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Biżuteria ma pełnić funkcję dyskretnego uzupełnienia i podkreślenia charakteru. Założona delikatna biżuteria artystyczna w postaci łańcuszka, czy niewielkich kolczyków. W ciągu dnia wybierane powinny być ozdoby srebrne a nie złote. Biżuteria srebrna jest doskonałym uzupełnieniem prostych, oficjalnych strojów. Inne zasady doboru biżuterii obowiązują na wieczorne wyjścia, do dyskoteki czy na imprezę - tu kobieta powinna zabłysnąć. Okres karnawału to czas gdy możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję, założenie spektakularnej, błyszczącej ozdoby. W tej scenerii świetnie sprawdzą się długie kolczyki z bransoletką, albo błyszcząca biżuteria z kryształami svarowskiego która będzie wyglądać super efektownie w blasku świateł. Błyszczące dodatki stanowią naturalny, sprawdzony przez wieki sposób podkreślania damskiej urody. Z tego też powodu biżuteryjne dodatki są niezastąpione.

Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ostatnie komentarze

Biegając po sklepach i galeriach zapewne niejednokrotnie zadajecie sobie pytanie jaką odzież zakupić? Co się teraz nosi? Jak połączyć kolory oraz w czym będzie nam do twarzy? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania odnośnie ubiorów, panującej mody i najlepszych dodatków.